Přijeďte do Fulneku a nechejte se hýčkat

Wellness penzion Relaxko ve Fulneku, Beskydy

Přijeďte do Fulneku a nechte se hýčkat

Pokud hledáte klid, odpočinek a relaxaci, tak jste na správném místě. Náš wellness penzion, který je umístěný v klidné části Fulneku Vám nabízí ubytování s wellness nebo jen návštěvu našeho wellness centra bez ubytování. V novém wellness centru najdete sauny, infrasaunu, finskou saunu, ochlazovací bazének, odpočívárnu s výhledem do zahrady v japonském stylu. Wellness penzion nabízí jak wellness aktivity konané pravidelně určené dny v týdnu, tak i vícedenní wellness pobyty. Po relaxaci v našem wellness penzionu můžete využít výlety do okolí města Fulnek, kde naleznete překrásné přírodní zákoutí, jako stvořené pro vyjížďky na kole nebo procházky. Milovníci kultury a nakupování mohou navštívit nedaleká města Ostravu a Nový Jičín. 

Privátní spa

Wellness penzion Relaxko nabízí možnost využití wellness centra pro uzavřené skupiny 2-14 osob i mimo pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat.

Wellness pobyty v našem penzionu

Odpočinek ve stylu wellness je trend moderní doby a dovolí Vám alespoň na chvíli zapomenout na shon každodenního života. Wellness se může stát vaším životním stylem a filozofií, jejímž cílem je dostat tělo i duši do absolutní rovnováhy. Proto doporučujeme využít vícedenní pobyty spojené s relaxací. Podívejte se na naše Zvýhodněné balíčky. 

Služby wellness penzionu:

  • Finská sauna
  • Parní lázeň
  • Infrasauna
  • Solárium
  • Masáže
  • Fitness

Dárkový poukaz wellness penzionu

Pobyt v našem wellness penzionu můžete věnovat jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu, který zajisté každého potěší a užít si ho tak třeba s partnerem či kamarádkou. Zavítejte tedy do našeho wellness penzionu a užijte si krásné chvíle.

Darujte tento balíček jako dárek. Využijte náš dárkový poukaz.

Máte dotaz? Zavolejte nám +420 721 388 455 nebo napište na info@relaxko.cz