Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž

Je odlišná od námi známé evropské masáže, která se též provádí s využitím oleje. Thajská olejová masáž obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i znalostí indické ajurvédy. Pracuje se seny (v čínské medicíně je nazýváme meridiány) a tím napomáhá energii rovnoměrně prostupovat tělem.

Léčebné účinky thajské olejové masáže

I zde můžeme mluvit o léčebné masáži, která uvolňuje svaly a působí příznivě na krevní a mízní oběh i na imunitní systém. Podstata onemocnění je dána nerovnováhou v našem organismu a také nesouladem mezi námi a okolím. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně a napomáhá regulaci střev.
Thajská olejová masáž je určena pro každého

Thajská olejová masáž

  • Používá tlaku podél energetických linií, široké spektrum pasivního protahování a mačkání bodů k vytvoření relaxačního, vysoce efektivního terapeutického léčení.
  • Je vynikající prevencí před nemocemi a prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody.
  • Ulehčuje smysl jednoty, celistvosti a balance.
  • Vytváří dynamický tělesný zážitek, který zahrnuje tělo, mysl, emoce a duši.
  • Pomáhá zejména při bolestech hlavy a migrénách, při artritidě a ischiasu, při bolestech zad a při znecitlivění a paralýze.
  • Uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje energetické blokády, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, uvolňuje bolest svalů a kloubů, zlepšuje vylučování odpadů z těla, posiluje nervový systém, ulehčuje relaxaci a regeneraci, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje flexibilitu těla.
Darujte tento balíček jako dárek. Využijte náš dárkový poukaz.
Máte dotaz? Zavolejte nám +420 721 388 455 nebo napište na info@relaxko.cz