Fitness centrum

Fitness centrum

Fulnek má nové Fitness centrum

Fitness centrum, které je novou součástí Penzionu Relaxko ve Fulneku Vám nabízí příjemné prostředí ke cvičení a naleznete zde moderní posilovací zařízení značky Star Track. Součástí služeb poskytovaných fitness centrem je možnost individuálního přístupu ke cvičení i s osobním trenérem. Přítomnost kvalifikovaného trenéra může pomoci jak začínajícím cvičencům, kterým odborná rada fitness trenéra v prvopočátcích jejich snažení zajisté přijde vhod, tak i pokročilým, kteří budou mít zájem zefektivnit své dosavadní cvičení. 

Zóny fitness centra

Prostor fitness centra je rozdělen do několika zón. V cardio zóně na Vás čekají tři běžecké trenažéry a dva cross trenažéry a veslařský trenažér. Oblíbenou částí jsou věže na posilování prsních a zádových svalů, dále lavice na posilování břišních a zádových svalů a také zóna na posilování svalů dolních končetin. 

Vibrační plošina součástí fitness centra

Součástí posilovny je i vibrační plošina, která svými vibracemi vytvaruje každou část Vašeho těla. Již několik studií prokázalo, že 10-ti minutové cvičení na vibračním posilovacím stroji je srovnatelné, či dokonce účinnější, než hodinový trénink na klasických fitness strojích. Řízené vertikální vibrace umožňují vysoce účinný trénink, zvláště pro zaneprázdněné lidi, kteří nemohou trávit příliš mnoho času v tělocvičně. Cviky jsou snadné a časově nenáročné.

Účinky vibrační plošiny

Trénink na vibračním posilovacím stroji DKN alespoň 3 krát týdně po dobu 12 až 24 měsíců významně zlepšuje: Stabilitu, ohebnost, pevnost, vytrvalost, sílu a snižuje procento tuku v těle. Nejen že se budete cítit plní energie, ale zlepší se také schopnost soustředění a bude se Vám i lépe usínat. Mezi další účinky patří zvýšení průtoku krve a zrychlení nepodmíněného reflexu, což postupně podpoří hormonální systém v produkci endorfinu (hormonu štěstí), kolagenu (zlepšení pleti), růstového hormonu HGH (zvýšení podílu svalové hmoty na úkor tuku) a sníží hladinu kortizolu (stresový hormon, podporující hromadění tuku). 

Máte dotaz? Zavolejte nám +420 721 388 455 nebo napište na info@relaxko.cz